AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Artması beklenen alt coinler hangisi? En çok arzı olan coinler...

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 12 Eki 2021 - 16:29 / Son Güncelleme : 12 Eki 2021 - 16:39

Son günlerde artış gösteren kripto paralarda merak edilenler en çok artış gösterecek olan alt coinler oldu. Peki hangi alt coinler yükselir, hangisi alınır? İşte tüm detaylar...

Artması beklenen alt coinler hangisi? En çok arzı olan coinler...

Son günlerde yaptığı artışlarla sosyal medyada gündeme gelen kripto paralarda düşük ücrette yatırıp yapıp yüksekten satmak isteyenler ise altcoinlere yönelmeye başladı. Hangi altcoinler artış yapıyor ve hangilerinin geleceği daha iyi gibi meraklarda sürüyor. İşte arzı çok olan altcoinler ve gelecekte beklenen fiyatları...

Piyasalarda yükseliş beklentisi olan isimlerden bir tanesi, dünyaca analist Scott Melker. Bugüne kadar yaptığı başarılı teknik analizlerle pek çok kişiye para kazandıran Melker, yaptığı son açıklamalarda bazı altcoinlerin yükselmeye devam edeceğini ve bu yükselişlerin 2021 boyunca devam edeceğini açıkladı. İşte Melker'in yükselmesini beklediği o coinler...

Melker'e göre son 1 yıllık süreçte 15 dolardan 690 dolara kadar yükselen ve şu sıralar 526 dolar seviyelerinden işlem gören Binance Coin, ilerleyen süreçte 1.000 dolar seviyesini görecek.

Melker'e göre yükselecek altcoinlerden bir diğeri ise Polygon (MATIC). Son 1 yılda 0.01 dolardan 2.19 dolar seviyelerine ulaşan MATIC'in güçlü bir proje olduğunu ifade eden Scott Melker, yükseliş trendinin devam edeceğini düşünüyor.

Melker'in bir diğer artmasını beklediği altcoinlerden ise üçüncü sıraya yerleştirdiği POLS coin oldu. Polkastarter isimli fonlama kuruluşunun kripto para birimi. Polkastarter'ın (POLS) Bitcoin'e karşı dik durduğunu ve bu duruşun altcoini yükselttiğini ifade eden Melker, göstergelerin mükemmel göründüğünü beyan ediyor.

Scott Melker, SushiSwap'ta da (SUSHI) iyi bir yükseliş olacağına inanıyor. 0.47 dolardan 23.38 dolara kadar yükselen altcoinin ATH, yani tüm zamanların en yüksek değeri rekorunda gözü olduğunu söyleyen analist, bu altcoindeki hedef noktasının 23.40 dolar ve üzeri olacağını belirtiyor. Şu an 20 dolardan işlem gören altcoinin destek seviyesini de açıkladı.

Dünyaca ünlü kripto para analisti son altcoin, Chainlink (LINK). 3.68 dolar seviyelerinden 52.88 dolar seviyelerine ulaşan ve şimdilerde 41 dolardan işlem gören altcoinin yükselmeye hazır olduğunu söyleyen Melker, LINK'in özellikle de Bitcoin karşısında değer kazanacağını belirtiyor.

DİKKAT !

Bu içerik kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Araştırma yapmadan kesinlikle yatırım yapmayınız!