AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Zeki Murat Göle: ''Fenerbahçe'ye sahip çıkmalıyız.''

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 26 Ara 2021 - 21:20 / Son Güncelleme : 26 Ara 2021 - 21:25

Süper Lig'de ilk yarının son haftasında Fenerbahçe sahasında Yeni Malatyaspor ile karşılaştı. Sarı lacivertlilerde teknik sorumlu Zeki Murat Göle, karşılaşma sonunda açıklamalarda bulundu.

AJANSSPOR HABER

Süper Lig'de ilk yarının son haftasında Fenerbahçe sahasında Yeni Malatyaspor ile karşı karşıya geldi ve maçı 2-0 kazandı. Maçın hemen ardından ise Sarı lacivertlilerde teknik sorumlu Zeki Murat Göle, yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. İşte detaylar...

Fenerbahçe teknik sorumlusu Zeki Murat Göle, karşılaşmadan hemen sonra yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. Göle, ''1. dakikadan 90. dakikaya kadar mücadele eden oyuncularımı tebrik ederim. Bu zamanlar bizim için birlik olma zamanı, Fenerbahçe'ye sahip çıkmalıyız. İlk yarıyı istediğimiz sıralamada bitiremedik ama önümüzde bir yarı daha var. Ligde en çok gol beklentisi olan takımız, üretkenlikle ilgili sorunumuz var. Bunun üzerinde durmalıyız. Fenerbahçe genetiğine daha uygun oynamak istiyoruz. Sonuna kadar devam edeceğiz. Fenerbahçe'nin olduğu yerde umutlar bitmez. pas oyunu kurguluyoruz, buna uygun kaliteli ayaklarımız var. Bu oyunu geliştirmeye çalışacağız. Sezonun ilk yarısında dalgalanmalı oldu, iyi başladık, ondan sonra sıkıntı yaşadık ve toparlamaya çalıştığımız bir ilk yarı oldu. İnşallah ikinci yarıda çok farklı bir Fenerbahçe izleteceğiz.'' yorumlarıını yaptı.