Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. Eleme Turu Maç Programı Açıklandı

20.09.2022 - 13:18 | Son Güncellenme: 20.09.2022 - 13:19

Ziraat Türkiye Kupası'nın 2. eleme turu maç programı belli oldu. TFF'den yapılan açıklamaya göre 2. eleme turu maçları 27, 28 ve 29 Eylül'de oynanacak.

Abone Ol
Okuma süresi: 2dk

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 27, 28 ve 29 Eylül'de oynanacak müsabakaların programı şöyle:

27 Eylül Salı:

  • 13.00 İnegölspor-BC Group Ağrı 1970 (İnegöl İlçe)
  • 14.30 Ankaraspor-Kepez Belediyespor (Stat henüz açıklanmadı)
  • 14.30 Criptoswaps Zonguldak Kömürspor-Gümüşhane Sportif Faaliyetler (Karaelmas Kemal Köksal)
  • 15.00 Somaspor-Efeler 09 (Soma Atatürk)
  • 15.00 Kocaelispor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Derince Belediyesi Doğal Çim Sahası)
  • 17.30 Baynet İnşaat Balıkesirspor-Hacettepe 1945 (Balıkesir Atatürk)

28 Eylül Çarşamba:

  • 13.00 GMG Kastamonuspor-Nevşehir Belediyespor (Kastamonu Gazi)
  • 14.00 Adıyaman FK-Bartınspor (Adıyaman Atatürk)
  • 14.00 Pazarspor-Mazıdağı Fosfatspor (Pazar İlçe)
  • 14.30 Niğde Anadolu FK-Yomraspor (Ömer Halisdemir Üniversitesi)
  • 14.30 1922 Konyaspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)
  • 14.30 Etimesgut Belediyespor-Yalovaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)
  • 14.30 Serik Belediyespor-1954 Kelkit Belediyespor (Serik İsmail Ogan)
  • 14.30 Kırşehir Futbol-Kilis Belediyespor (Kırşehir Ahi)
  • 14.30 Ankara Demirspor-Karaman FK (TCDD Ankara Demirspor)
  • 15.00 Eşin Group Nazilli Belediyespor-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Nazilli İlçe)
  • 15.00 Çatalcaspor-Bitexen Sapanca Gençlikspor (Çatalca İzzettin)
  • 15.00 Ergene Velimeşespor-Elazığ Karakoçan FK (Mustafa Kemal Atatürk)
  • 15.00 Kuşadasıspor-Bulvarspor (Özer Türk)
  • 15.00 Sarıyer-Büyükçekmece Tepecikspor (Sarıyer Yusuf Ziya Öniş)
  • 15.00 Uşakspor-Malatya Arguvanspor (Uşak 1 Eylül)
  • 15.00 HES İlaç Afyonspor-Amberçay Eynesil Belediyespor (Zafer)
  • 15.00 Weecoins Kırklarelispor-Siirt İl Özel İdare (Kırklareli Atatürk)
  • 17.30 Şanlıurfaspor-Karşıyaka (Şanlıurfa 11 Nisan)
  • 20.00 Bursaspor-Boyabat 1868 (M. Fehmi Gerçeker)

29 Eylül Perşembe:

  • 14.00 Diyarbekirspor-Kars 36 (Diyarbakır)
  • 15.00 Belediye Derincespor-Amasyaspor FK (Derince Belediyesi Doğan Çim Sahası)
  • 17.00 Menemen FK-Bigaspor (Menemen İlçe)
  • 20.00 Eskişehirspor-Muş 1984 Muşspor (Eskişehir Yeni)

Senin için hazırladığımız haberler