AjanssporAjansspor uygulamasını indir

WWE'de Nash Carter'ın Sözleşmesi, Aile İçi Şiddetten Dolayı Feshedildi

Ajansspor Editör
Akın Ungan
İlk Yayınlanma : 07 Nis 2022 - 16:19 / Son Güncelleme : 07 Nis 2022 - 16:29

NXT Takım Şampiyonu olan Nash Carter'ın sözleşmesi, eşi Kimber Lee’nin gördüğü şiddete ait fotoğrafları yayınlamasının ardından WWE tarafından feshedildi.

AJANSSPOR HABER

WWE’de NXT markasının güncel Takım Şampiyonu olan Nash Carter, eşi Kimber Lee’nin Twitter hesabından gördüğü şiddete ait fotoğrafları yayınlamasının ardından gündem oldu. Olayın ortaya çıkmasından 1 gün sonra Carter'ın sözleşmesi, WWE tarafından feshedildi.

Eşi bu sırrı daha fazla saklayamadı

Kimler Lee, sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğrafta hayat arkadaşından gördüğü şiddeti 1 yıl boyunca sakladığını ve Nash’i affettiğini fakat bu sırrı daha fazla saklayamayacağını belirtti.

Nash Carter açıklama yapmadı

Eşinin Twitter üzerinden şiddet görüntülerini yayınlamasının ardından gündem olan WWE süperstarı Nash Carter, olay ile ilgili kamuoyuna herhangi bir açıklama yapmadı.

Kovulmadan 1 gün önce

Nash Carter ve takım arkadaşı Wes Lee geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen NXT 2.0 şovunda yer aldı. Nash Carter, bu şovun ertesi günü, eşine uyguladığı şiddet görüntüleri nedeniyle WWE'den kovuldu.

Yeni şampiyon olmuştu

Dallas’taki American Airlines Center’da gerçekleştirilen NXT Stant & Deliver 2022 şovunda Nash Carter, takım arkadaşı Wes Lee ile birlikte Imperium (Fabian Aichner & Marcel Barthel) ve The Creed Brothers’ın (Brutus Creed & Julius Creed) yer aldığı maçı kazanarak NXT Takım Şampiyonu olmuştu.