Vida, Türkiye maçı öncesi koronavirüs olduğunu biliyor muydu?

Fenerbahçe ve Galatasaray ile şampiyonluk mücadelesi veren Beşiktaş'ın defans oyuncusu Domagoj Vida, Hırvatistan ile Türkiye arasında oynanan maça Covid-19 olmasına karşın çıktı. Futbolcunun enfekte olduğu anlaşılınca oyundan alındı. Vida, koronavirüse yakalandığını maç öncesi biliyor muydu? Kimlerle temas etti? İşte detaylar...
12 Kasım 2020 10:48- Son Güncelleme - 12 Kasım 2020 16:14
Google news abonelik

Erdal CÖMERT-AJANSSPOR

Koronavirüse yakalandığı halde Türkiye ile dün oynanan hazırlık maçında 45 dakika forma giyen Beşiktaşlı Domagaj Vida, bunu maçtan önce biliyor muydu?

Hırvat futbolcuların hepsine Covid-19 testi yapıldı

Ajansspor'un edindiği bilgilere göre; Hırvatistan Milli Takımı'nın Türkiye ile oynadığı hazırlık maçı öncesi tüm oyunculara test yapıldı.

İsveç maçı için de test yapıldı

Vida'nın bu testi negatif çıktı. Buna karşın dün İsveç maçı için de Hırvat oyunculara test yapılıyor. Bu testin sonucu da Türkiye ile oynanan maç sırasında belli oluyor. Ve gelen sonuçlarda Vida'nın koronavirüs testinin pozitif olduğu belirtiliyor.

Dorukhan'a da Güneş'e de sarıldı

Maçın ilk devresinde oynayan ama ikinci devreye çıkmayan Vida'nın temas ettiği insanların kimler olduğu da dünden beri tartışma konusu oldu.

Dorukhan'a sıkı sıkı sarıldı

Ekranlara da yansıyan görüntülerde Vida maç öncesi Beşiktaş'tan takım arkadaşı olan Dorukhan Toköz'e sıkı sıkı sarıldı. Vida'nın Dorukhan ile sohbet ederken ağzını kapatması ise dikkat çekti.

Vida'nın temas ettiği kişiler

Bunun dışında yine eski mesai arkadaşları Caner Erkin, Cenk Tosun ve teknik direktör Şenol Güneş ile de mücadele öncesi sarılarak, kısa sohbetler yaptı...