Formula 1Max Verstappen Haberleri

Max Verstappen

Max Verstappen

221 Puan
  • Ülkesi: Hollanda
  • Şehir: Hasselt, Belgium
  • Doğum Tarihi: 1997-09-30
  • Numarası: 3
  • GP Sayısı: 244
  • Dünya şampiyonluğu: 4
  • Podium sayısı: 131
  • En İyi Yarış Sonucu: 1
  • Kariyer puanı: 3553.5
  • En İyi Sıralama Pozisyonu: 1
  • Geçmiş sezon takımı: Red Bull Racing

Max Verstappen Haberleri

Kimi Antonelli'yi tanımadılar! Verstappen devreye girdi

Kimi Antonelli'yi tanımadılar! Verstappen devreye girdi

Verstappen, Schumacher’i geride bıraktı! Sırada Hamilton var

Verstappen, Schumacher’i geride bıraktı! Sırada Hamilton var

Max Verstappen’in özel jeti Trabzon’a indi! 55 dakika sonra yeniden havalandı

Max Verstappen’in özel jeti Trabzon’a indi! 55 dakika sonra yeniden havalandı

2026 Singapur GP: Verstappen Kazandı, Leclerc 2., Antonelli 3.

2026 Singapur GP: Verstappen Kazandı, Leclerc 2., Antonelli 3.

F1 Sprint’inde büyük koos! Podyumun sahibi belli oldu

F1 Sprint’inde büyük koos! Podyumun sahibi belli oldu

Verstappen’in Singapur GP öncesi sözleri gündem oldu! “Yarım kalan bir hesabım var”

Verstappen’in Singapur GP öncesi sözleri gündem oldu! “Yarım kalan bir hesabım var”

Verstappen'den yeni rekor! F1 telsizlerinde küfür şampiyonu

Verstappen'den yeni rekor! F1 telsizlerinde küfür şampiyonu

Bahreyn GP'de Verstappen fırtınası! Max Verstappen sezonun ilk zaferini aldı

Bahreyn GP'de Verstappen fırtınası! Max Verstappen sezonun ilk zaferini aldı

Bahreyn Grand Prix'sinde pole pozisyonu Max Verstappen'in!

Bahreyn Grand Prix'sinde pole pozisyonu Max Verstappen'in!

2026 Bahreyn GP'de ilk iki antrenman nefes kesti!

2026 Bahreyn GP'de ilk iki antrenman nefes kesti!

Bakü’de 1.001 saniyelik nefes! Russell pole’de, Verstappen 8. sırada kaldı

Bakü’de 1.001 saniyelik nefes! Russell pole’de, Verstappen 8. sırada kaldı

Bakü’de Mercedes fırtınası! Russell zirvede

Bakü’de Mercedes fırtınası! Russell zirvede

Verstappen, 14 turda 100 amatör karting sürücüsünü geride bıraktı

Verstappen, 14 turda 100 amatör karting sürücüsünü geride bıraktı

2026 Madrid GP: Antonelli'den tarihi zafer, Verstappen ikinci, Hamilton yarış dışı

2026 Madrid GP: Antonelli'den tarihi zafer, Verstappen ikinci, Hamilton yarış dışı

Verstappen'den Monza itirafı: "Kaplumbağaymışız gibi..."

Verstappen'den Monza itirafı: "Kaplumbağaymışız gibi..."

2026 Hollanda GP: Lando Norris kazandı, Verstappen ilk turda yarış dışı kaldı

2026 Hollanda GP: Lando Norris kazandı, Verstappen ilk turda yarış dışı kaldı

Formula 1'de Max Verstappen imzayı attı!

Formula 1'de Max Verstappen imzayı attı!

Verstappen açıkladı: Sezonun en iyisi Kimi Antonelli

Verstappen açıkladı: Sezonun en iyisi Kimi Antonelli

2026 Macaristan GP: Lando Norris Kazandı, Verstappen İkinci Oldu

2026 Macaristan GP: Lando Norris Kazandı, Verstappen İkinci Oldu

2026 Macaristan GP Sıralama Sonuçları: Norris Pole Aldı, Hamilton ve Leclerc Ferrari'yi Zirveye Taşıdı

2026 Macaristan GP Sıralama Sonuçları: Norris Pole Aldı, Hamilton ve Leclerc Ferrari'yi Zirveye Taşıdı