Ajansspor.com yenilenen arayüzü ile test yayınına başlamıştır...

Orman: "Barcelona ile..."

21.12.2015 06:38 - Son Güncelleme -
Orman: "Barcelona ile..."

Beşiktaş Başkanı, İspanyol devini İstanbul’a getirmek için düğmeye basan Koç Grubu Onursal Başkanı Rahmi Koç’a teşekkür etti, “Öncelikle stadın bitiş tarihinin netleşmesi lazım. Şu an için her şey yolunda gidiyor. Taraftarımız hiç merak etmesin. Vodafone Arena’yı en görkemli şekliyle açarak Türk futboluna kazandıracağız” dedi.

Yeni yılda hem Vodafone Arena’yı hizmete açmak hem de şampiyonluk ipini göğüslemek isteyen Beşiktaş’ta, Başkan Fikret Orman, Koç Grubu’nun, İspanyol devi Barcelona’yı İstanbul’a getirmek için harekete geçmesiyle ilgili Milliyet’e önemli açıklamalar yaptı.

Barça’yı, Vodafone Arena için Türkiye’ye getirecek olan Beko ve Koç Grubu Onursal Başkanı Rahmi Koç’a teşekkür eden Orman, “Sponsorluk anlaşmaları konusunda Beşiktaş çok büyük işlere imza atıyor. Beko ve Vodafone gibi uluslararası firmalarla uzun süreli sözleşmeler yaptık. Bu anlaşmalar kapsamında Barcelona ile Beko firması bir takım görüşmeler gerçekleştirdi. Vodafone Arena’nın açılışı da olabilir gelecek sezonun açılışı da olabilir. Hamd olsun, Beşiktaş çok büyük bir kulüp. Hem büyük firmalarla sponsorluk anlaşmaları yapıyoruz hem de Barcelona gibi takımlarla hazırlık maçı organizasyonları içerisinde ismimiz geçiyor” diye konuştu.

Fikret Orman, Beşiktaş’ın, Barcelona ile İstanbul’da oynayacacağı maçın takvimi için konuşmanın henüz erken olduğunu dile getirdi.

Siyah-beyazlı kulübün Başkanı, “Öncelikle stadın bitiş tarihinin netleşmesi lazım. Şu an için her şey yolunda gidiyor. Bunun dışında Barcelona’nın maç takvimini de göz önünde bulundurmalıyız. Sonuçta böylesine bir takımı, İspanya Ligi ve Şampiyonlar Ligi maçları devam ederken getirmek kolay iş değil. Taraftarımız hiç merak etmesin, Vodafone Arena’yı en görkemli şekliyle açarak, Türk futboluna kazandıracağız” ifadelerini kullandı.

Vodafone Arena’da ikinci halka tamam

Beşiktaş’ın yeni stadı Vodafone Arena’da geçtiğimiz günlerde yerine kaldırılan çatının ilk halkasından sonra ikinci halkanın montajı da büyük ölçüde tamamlandı. Çelik çatının bitmesinin ardından ise çatı örtüsü kaplama işlemine geçileceği bildirildi. 5 Ocak’ta stat içindeki vinçler çıkarılarak zemin çalışmalarına başlanacak.

Milliyet

İşte Arda Turan - Berkay kavgasının hastane görüntüleri!

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up